Merrjep Vetura Viti

Komuna e Ferizajt thellë në borxhe, vetëm në vitin 2017 s'u paguan 1. Nëse e ke, e nuk t'duhet, SHITE TE NE! Merrjep. Kilometrazha: 130 000 - 139 999. 1,018 Likes, 2 Comments - MerrJep. Ministria e Infrastrukturës dhe Ambientit (MIA), përmes një komunikate për media ka treguar se në autostradën "Ibrahim Rugova" është mbyllur një shirit i qarkullimit bashkë me atë ndihmës, shkruan Gazeta Insajderi. Kosovo MerrJep - Shpallja GOLF 5 Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, GOLF 5, 4265688 Viti: 2005, Transmetuesi: Manual, Kilometr. Merrjep Lugina added a new photo. Senzor para dhe mbrapa, senzor shiju komanda ne timon retrovizoret palues esp auto hold marsh automatik i servisuar komplet goma 80%t mira 17 coll m/s pa as nje investim pa verejtje perkthim brenda dites qmimi sipas marrveshjes. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-merrjep tregu kosovar. Vetura dhe Volkswagen ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Drejtori i Klinikës së Onkologjisë, Ilir Kurtishin ka dhënë detaje për […]. Kërkoni shpallje në MerrJep. 2 Nafte , Viti Prodhimit 2013 , me 137. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Merr jep vetura kosove dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes makina te lira merrjep vetura ne kosove golf 5 makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje te lira makina te perdorura ne shitje ne shqiperi makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina gazeta. al - Njoftimi VW Golf 2. 3 multijet 2012 rks i par gjendje perfekte per info 045 688 208. Shqipëri +355 44 537 787. Gjeni makinen ideale Viti: 2010. Shitet vetura BMW X3 X-Drive, viti prodhimit 2014, regjistrimi i pare ne Ks 2/2020, me 98000 km. Shes Fiat Punto 1. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Për vetura në shitje. 000 t \'kalume DSG Xhma. 2020 për tjera hollësi,nr kontakti:063-707-6467. com - Shpallja Kompanija <> Blejm Vetura pa Dogan 24h Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, Audi, A4, Kompanija <> Blejm Vetura pa Dogan 24h, 5291881 Viti: 2004, Transmetuesi: Automatik, Kilometrazha: 150 000 - 159 999,. 3,882 likes · 803 talking about this. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Shes Audi A4 2. Modeli spektakolar u zbulua për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka …. 4 milion euro. Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Prizren Sot, 21:36. com - Shpallja VW Golf 5 2. 0 TDI 2007-sh 6,700€ Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Passat, Passat, Shitet Passat 3C, 2. com - Shpallja Shitet Passat 3C, 2. Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. Merrjep audi a4 viti 2000 dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje me kamio automatike merrjep vetura ne kosove shes makina te lira makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro shes blej makina makina ne shitje te lira makina te perdorura ne shitje ne shqiperi makina ne. Subaru ka lëshuar tashmë skica të modelit elektrik. Rrjedhja e një lëngu të frenave mund të shkaktojë zjarr në veturë. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Vetura merr flake ne Vushtrri. Matic Car Care That Needs To Be Done. Classifieds for our community. Prishtinë. A company with a bona fide type of product and customer like online gambling also uses the automatic car for its service. Modeli spektakolar u zbulua për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka …. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. MerrJep Shqipëri. 0 regjistrim(20. Kosovo MerrJep - Shpallja GOLF 5 Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, GOLF 5, 4265688 Viti: 2005, Transmetuesi: Manual, Kilometr. 2020 bëjm ndrrim me mat vogel ☎️ 0637391523. com Shpall Falas,Dergo Foto Qka nuk te Duhet!. Lo del SEO Negativo es una broma. full option ; fener xenon , navi madhe , sensor shiu dhe dritash , sensor parkimi para mbrapa plus asistenc parkimi , sedike kamosh. vetëm me fotografi vetëm aktuale. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. 0 TDI-140ps, viti i prodhimit 2006, modeli S line, automatik tiptronik 7+1 shpejtesi, uleset menxemje, vebasto, senzor parkingu para dhe mbrapa, navi me kamer, cd-usb-sd-dvd, drita xenon-bixenon, felnne te reja me goma. Shitet golf 6 viti 2008 registrim deri me 06. com - Shpallja VW Golf 5 1. 0 TDI 2007-sh. - Shpallja U shit flm merr jep -1800-e- Shitet U shit flm merr jep -1800-e: MAKINA, Vetura, VW - Shpallja Golf 2 Shitet, Ferizaj, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, Golf 2, 7588025 Viti: 1991, Transmetuesi: Manual, pin - Shpallja Qen pastor gjerman Shitet, Ferizaj, SPORT Qen pastor gjerman: pin - Shpallja Pikinizer Shitet, Ferizaj. If you have something to sell, publish your ad for free!. Sí, te estamos haciendo SEO Negativo (100% gratis y efectivo). 0 sport line Shitet, Besianë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, VW Golf 5 2. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Shitet Makina Vetura VW Volkswagen Passat Prishtinë Viti: 2013. VW BMW AUDI MERCEDES. 4 Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, Golf 5 rks viti 2008 1. 6 vetura ka regjistr 1 000 € Vetura, Viti: Sot 11:24 GOLF 5 1. Viti: 2005. , merrjep vetura ferizaj golf 2, merrjep vetura peje, merrjep vetura me qira ferizaj, merrjep vetura skenderaj, merrjep vetura golf 2, merrjep vetura, merrjep vetura prizren, Rimhea. 2020 · Merrjep. al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri. Kilometrazha: 110 000 - 119 999. Gjiganti premium gjerman Mercedes ka njoftuar lansimin e hiper-veturës së tij Mercedes-AMG One. I përdorur - 159. Dje 23:24. Kosovo MerrJep. Kilometrazha:. Kërkoni shpallje në MerrJep. Ne gjendje shume te mire, servisi i bere. vetëm me fotografi vetëm aktuale. 0 regjistrim(20. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. Megjithatë në luftimin e pandemisë Covid-19 në Kosovë janë të inkuadruar edhe onkologët kosovarë. Për tre muajt e parë të vitit 2020 rreth 350 kosovarë janë prekur nga sëmundjet malinje. Vetura me qera Honda me ABS në Viti më të lirat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Shes veturen Passat CC ne gjendje te rregullt. Vendndodhje. Vetura me qera në Viti më të shtrenjtat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Vetura në shitje. Shitet vetura BMW X3 X-Drive, viti prodhimit 2014, regjistrimi i pare ne Ks 2/2020, me 98000 km. 0 sport line, 6889987 Viti: 2005. php on line 38 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek. Viti: 2011 Kilometrazh: 74,000 km ngjyrë kafe gearbox: automatik karburant: benzinë efekt: 158 ch Zhvendosja: 2 l pesha: 1,505 kg Emetimet e CO2: 177 g / km Numri i vendeve: 5. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Shpallje në Të gjitha komunat. 0 Dizell viti 2006 me full opcion regjistrim deri me 11. Shiten Toyota te Reja, te Perdorura. Drejtori i Klinikës së Onkologjisë, Ilir Kurtishin ka dhënë detaje për […]. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Prizren Sot, 13:32. 200 km, 02/2016, Diesel, 100kW / 136 hp, Zezë metallikë, Manuali (6 Marsh), Diesel. ly/3cqFNNp për më shumë informacione rreth shpalljes. Shes Audi A4 2. Rolls-Royce dëshiron të ndërtojë vetëm vetura elektrike nga viti 2040 e tutje 11:22 | 14 Maj 2018 Markë tradicionale dëshiron të braktisur plotësisht nga 2040 në motorët me djegie të brendshme dhe do të ofrojë vetëm makina elektrike. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. vetëm me fotografi vetëm aktuale. Kilometrazha: 100 000 - 109 999. Veturaneshitje. Senzor para dhe mbrapa, senzor shiju komanda ne timon retrovizoret palues esp auto hold marsh automatik i servisuar komplet goma 80%t mira 17 coll m/s pa as nje investim pa verejtje perkthim brenda dites qmimi sipas marrveshjes. Merrjep Opel Merrjep Opel. Gjej të gjitha në MerrJep. com на Фејсбуку. Matic Car Care That Needs To Be Done. © 2018 - Peshkuiarte. LuginaShop. Vetura OKAZION TOYOTA. com Para 1 viti. -- Bashkohu me grupin tonë në viber duke klikuar në linkun më poshtë. Vetura me qera në Viti më të shtrenjtat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Nëse e ke, e nuk t'duhet, SHITE TE NE! Merrjep. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. -- 👉 https://bit. 0 sport line Shitet, Besianë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, VW Golf 5 2. Golf 6, viti 2010, manual, 1. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. BLEJM VETURA. shitet vetura merrcedes E220 avantgard ,viti 2001 , I doganuar ne fund te vitit 2016 me liber te se. al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Matic Car Care That Needs To Be Done. Shitet Golf 6 viti 2008 regjistrim deri me 06. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Mercedes-Benz, BMW, Audi dhe makina tjera te reja dhe te perdorura ne shitje ne Merrjep. 3 dizel 2012 rks. 9 TDI DIESEL 2 200 €. Prishtinë. Classified ads in Të gjitha komunat. 49 116 515 EUR Viti: 2008. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. 2020 bëjm ndrrim me mat vogel ☎️ 0637391523. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj. Kilometrazha: 130 000 - 139 999. Tregukosovar. 0 (FULL OPTION) 21 000 EUR Viti: 2010. 9 77 kw Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, VW Golf 5 1. Për vetura në shitje. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Shitet golf 6 viti 2008 registrim deri me 06. Blini artikuj që ju duhen dhe s***sni artikuj që nuk ju duhen. 0 sport line, 6889987 Viti: 2005. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. Merr flakë vetura në rrugën Prishtinë- Pejë ORAinfo Para 1 viti. E publikuar: Para 5 muajve; Telegrafi. com 4月17日 11:35 BMW X5 40d xDrive M -- ️ Viti: 2011 ️ Transmetuesi: Automatik ️ Karb uranti: Naftë -- Vizito 👉 bit. Dje 23:55 DJIPCHE 2008 g. com është APLIKACION FALAS për blerje dhe shitje në www. Kërkoni shpallje në MerrJep. Vetura Volvo V50 1. 4 Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, Golf 5 rks viti 2008 1. Kilometrazha: 130. 000 km sedilje elektrike, navigator, cd player, klima etj. com Shpall Falas,Dergo Foto Qka nuk te Duhet!. Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Kërkoni shpallje në MerrJep. Onkologu kosovar ka treguar se a janë të rrezikuar personat me kancer nga koronavirusi. Të gjitha Makina Vetura Viti. Buy, sell, trade, date, events post anything. Vetura në shitje. Informohu i pari për shpallje të ndryshme nga teknologjia, elektroni … ka, veturat etj. Shitet vetura Golf 5 2. Merrjep Lugina Yesterday at 5:32 PM Shitet Vetura Touareg 3. Modeli spektakolar u zbulua për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka …. Classified ads in Ferizaj. cmimi 1699 euro i diskutushem letrat deri muajn e 6 me taks luksi vetem te interesuarit te kontakto. Matic Car Care That Needs To Be Done. Ne gjendje shume te mire, servisi i bere. Nëse e ke, e nuk t'duhet, SHITE TE NE! Merrjep. Blini artikuj që ju duhen dhe s***sni artikuj që nuk ju duhen. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Shiten Audi te Reja, te Perdorura. 2020 për tjera hollësi,nr kontakti:063-707-6467. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Shitet Makina Vetura VW Volkswagen Passat Prishtinë Viti: 2013. Gjiganti premium gjerman Mercedes ka njoftuar lansimin e hiper-veturës së tij Mercedes-AMG One. 000KM, automjeti ka regjistrim deri me 02/2021, vetura eshte ne jndje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes. ly/2KbiRpc Afficher la suite. Digjet vetura afër Qendrës së Studentëve. Gjeni ofertën e duhur në njoftimet për vetura ne shitje dhe makina ne shitje. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Rrjedhja e një lëngu të frenave mund të shkaktojë zjarr në veturë. 3,882 likes · 803 talking about this. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. 0 sport line, 6889987 Viti: 2005. Të gjitha Makina Vetura VW Volkswagen Viti. €4,200 2005' Mercedes-Benz C 220. Onkologu kosovar ka treguar se a janë të rrezikuar personat me kancer nga koronavirusi. 3 500 EUR Viti. Subaru do të prodhojë vetëm vetura elektrike nga viti 2030. Sot 10:31. Blej dhe Shit në MerrJep. Buy, sell, trade, date, events post anything. I përdorur - 159. klime 4x xh. 000 km sedilje elektrike, navigator, cd player, klima etj. Experimento de web automática de imagenes. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Shitet Makina Vetura Peugeot SUV. BLEJM VETURA. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. 200 km origjinale…”. com +377(0)45 335 898 +386(0)49 672 222 Shfaq Menun Vetura në shitje. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek/d0tvyuu/0decobm8ngw3stgysm. 140 mil Me gusta. com Shpall Falas,Dergo Foto Qka nuk te Duhet!. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë - Shpallja golf 2 ushit flm merrjep Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, golf 2 ushit flm merrjep, 3165398 Viti: 1989,. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Rrjedhja e një lëngu të frenave mund të shkaktojë zjarr në veturë. Shitet Makina Vetura VW Volkswagen Passat Prishtinë Viti: 2013. 000KM, automjeti ka regjistrim deri me 02/2021, vetura eshte ne jndje te rregullt, çmimi sipas marrveshjes. #gjesi: KPM-ja propozon ndryshimin e kodit të etikës, ankohen gazetarët. 0 regjistrim(20. Merrjep Lugina Yesterday at 5:32 PM Shitet Vetura Touareg 3. 2 benzin, viti i prodhimit 1994, ngjyra e kuqe, vetura eshte ne gjendje te rregullt posedon regjistrim edhe 3 muaj, çmimi 950€. Matic Car Care That Needs To Be Done. 0 TDI 2007-sh 6,700€ Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Passat, Passat, Shitet Passat 3C, 2. 0 sport line Shitet, Besianë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, VW Golf 5 2. Sí, te estamos haciendo SEO Negativo (100% gratis y efectivo). 3 dizel 2012 rks. Ministria e Infrastrukturës dhe Ambientit (MIA), përmes një komunikate për media ka treguar se në autostradën "Ibrahim Rugova" është mbyllur një shirit i qarkullimit bashkë me atë ndihmës, shkruan Gazeta Insajderi. al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë. © 2018 - Peshkuiarte. Shitet Seat Alhambra viti 2003,regjistrim deri me 30. 0 TDI Viti 2004 Ne gjendje te rregullt per me shum info ☎️0628471682. Shes veturen Passat CC ne gjendje te rregullt. Drejtori i Klinikës së Onkologjisë, Ilir Kurtishin ka dhënë detaje për […]. 2 nafte me te gjitha opsionet; klima, fener xenon , dy celsa,pilot automat, sensor parkimi etj. ly/3cqFNNp për më shumë informacione rreth shpalljes. 190 pes full full optinon vetura posedon 8 shpejtsi pasqyre ekstra karrikeat me nxemje ban ndezje mnyr automatike pa qels mrena ka sistemin e audi a5 per fernimin dhe ndejkjen e vetures nga mrapa vetura gjendet ne franc ne gusht vien ne kosov vetura esht tip top krejt serviset ika te kryme ne serviz te audis me nje fjal kush merr vesh ne vetura edin se qfar veture esht. Vetura me qera në Viti më të shtrenjtat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. com vendi më i madh për tregti në Kosovë. Viti: NGA 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993 1992 1991 1990 1985 1980 1975 1970 1965 1960 DERI 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993 1992. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Sot 10:31. com - Shpallja Shitet Passat 3C, 2. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. vetura) on Instagram: “Mercedes-benz S 350 L BlueEFICIENCY, 4 Matic Viti Prodhimit 2010 me look Amg Original ,Lungo, (nuk…”. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. CHEVROLET CRUZE 1. Gjeni makinen ideale Viti: 2010. 0 TDI 2007-sh. Për vetura në shitje. 9 6 shpejci me goma t reja ver dimër regjistrim Deri n shtator për më shum Info +43 68181271292 12 hrs ·. Gjeni ofertën e duhur në njoftimet për vetura ne shitje dhe makina ne shitje. BLEJM VETURA. Drejtori i Klinikës së Onkologjisë, Ilir Kurtishin ka dhënë detaje për […]. 6 B MANUAL VITI 2010 AUTO SALLON DIZARI Magjistralja Prishtine Mitrovice [email protected] Komuna e Ferizajt thellë në borxhe, vetëm në vitin 2017 s’u paguan 1. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Rolls-Royce dëshiron të ndërtojë vetëm vetura elektrike nga viti 2040 e tutje 11:22 | 14 Maj 2018 Markë tradicionale dëshiron të braktisur plotësisht nga 2040 në motorët me djegie të brendshme dhe do të ofrojë vetëm makina elektrike. Të gjitha Makina Vetura VW Volkswagen + Krijoni shpallje Shpalljet Viti: 2010. A company with a bona fide type of product and customer like online gambling also uses the automatic car for its service. 0 sport line Shitet, Besianë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, VW Golf 5 2. 8,142 likes · 2 talking about this. 3 multijet 2012 rks i par gjendje perfekte per info 045 688 208. 604 Likes, 2 Comments - ®️REKLAMONI AUTOMJETIN ®️ (@merr_jep_auto_vetura) on Instagram: “VW TIGUAN 4MOTION (4X4) 2. full option ; fener xenon , navi madhe , sensor shiu dhe dritash , sensor parkimi para mbrapa plus asistenc parkimi , sedike kamosh. Viti: 2005. com - Shpallja Kompanija <> Blejm Vetura pa Dogan 24h Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, Audi, A4, Kompanija <> Blejm Vetura pa Dogan 24h, 5291881 Viti: 2004, Transmetuesi: Automatik, Kilometrazha: 150 000 - 159 999,. 03 Maj 18:07 SHITET BMW X6 3. Classifieds for our community. php on line 38 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek. 000 t \'kalume DSG Xhma. Merrjep Lugina is on Facebook. com Para 1 viti. Blini artikuj që ju duhen dhe s***sni artikuj që nuk ju duhen. 2 benzin, viti i prodhimit 1994, ngjyra e kuqe, vetura eshte ne gjendje te rregullt posedon regjistrim edhe 3 muaj, çmimi 950€. vetura shared a post on Instagram: "⤵ Marka,Modeli :Mercedez benz 200 Viti : 2003 Kambjo : manuale Lenda Djegese : naft Targa…" • Follow their account to see 391 posts. Subaru ka lëshuar tashmë skica të modelit elektrik. 0 Dizell viti 2006 me full opcion regjistrim deri me 11. A company with a bona fide type of product and customer like online gambling also uses the automatic car for its service. com Para 1 viti. Për vetura në shitje. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. 04 Maj 2020. Blini artikuj që ju duhen dhe s***sni artikuj që nuk ju duhen. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek/d0tvyuu/0decobm8ngw3stgysm. Auto Genliki. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Të gjitha Makina Vetura VW Volkswagen Viti. 643 Likes, 1 Comments - ®️REKLAMONI AUTOMJETIN ®️ (@merr_jep_auto_vetura) on Instagram: “Toyota Rav4 2. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shpallje në Të gjitha komunat. Shes Audi A4 2. -- Bashkohu me grupin tonë në viber duke klikuar në linkun më poshtë. Sot 10:31. 4 milion euro. com Shpall Falas,Dergo Foto Qka nuk te Duhet!. 2020 · Merrjep. Kosovo MerrJep. net është platformë falas për tregëti, gjithashtu shërben për prezantim të biznesit Tuaj. Vetura Passat CC 2013 DSG. 9 dizel, TDI, viti i prodhimit 2005, cntral, xhama elektrik, te kaluara 220. Gjej të gjitha në MerrJep. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. 9 TDI DIESEL 2 200 €. Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, Audi, A1, Shitet audi A1. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Shqipëri +355 44 537 787. 8 benzin pa regjistrim osht ne gjendje te rregullt osht doganuar ne 2017 prej. 3 multijet 2012 rks i par gjendje perfekte per info 045 688 208. Prizren Sot, 13:32. Rrjedhja e një lëngu të frenave mund të shkaktojë zjarr në veturë. 4 milion euro. 5 400 EUR Viti: 2003. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shitet vetura BMW X3 X-Drive, viti prodhimit 2014, regjistrimi i pare ne Ks 2/2020, me 98000 km. Shes Skoda Octavia 1. Klasa 7 - Matematikë - Perimetri dhe syprina e sipërfaqës trapeze. Megjithatë në luftimin e pandemisë Covid-19 në Kosovë janë të inkuadruar edhe onkologët kosovarë. Kilometrazha: 130 000 - 139 999. 000 km , sallon cope , kamio automat , goma te…”. Dje 16:56 Shitet. If you have something to sell, publish your ad for free!. Vetura posedon: Viti 2013 184. Classifieds for our community. Kilometrazha: 110 000 - 119 999. vetura (@merrjep. - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë - Shpallja 2006 BMW M5 V10 500BHP KF Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, BMW, M-modele, M5, 2006 BMW M5 V10 500BHP KF, 4008610 Viti: 2006,. Buy, sell, trade, date, events post anything. ne gjendje shum te mire me dogan te paguar e sapo ardhur cmimi 6300 euro. com, Pristina. Vetura Autopjesë dhe Pajisje Motoçikleta (mbi 50cc) Moped (nën 50cc) Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped Makina për kamping Makina bujqësore dhe pyllore Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Anije dhe skuterë uji. Për vetura në shitje. 2 benzin, viti i prodhimit 1994, ngjyra e kuqe, vetura eshte ne gjendje te rregullt posedon regjistrim edhe 3 muaj, çmimi 950€. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 000, Cruise kontroll, sedilje lekure elektrike me memorie,pasqyra me palosje elektrike, CD+MP3+USB+BLUETOOTH+SD, kamera parkimi,Lidhje telefoni. 200 km, 02/2016, Diesel, 100kW / 136 hp, Zezë metallikë, Manuali (6 Marsh), Diesel. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Qanta online Pz. al - Njoftimi VW Golf 2. 0 (FULL OPTION) 21 000 EUR Viti: 2010. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. com - Shpallja Golf 5 rks viti 2008 1. com vendi më i madh për tregti në Kosovë. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Drejtori i Klinikës së Onkologjisë, Ilir Kurtishin ka dhënë detaje për […]. Vetura dhe Volkswagen ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. net personat fizikë dhe ndërmarrjet munden falas të blejnë dhe shesin produkte të reja dhe të përdorura si edhe të ofrojnë shërbime. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Kontaktues 044/793-501 dhe 049/112-160. Auto Genliki. Vetura ne shitje nga më shumë se 80 Autosallone dhe portela se merrjep vetura, merrjep kosov, gjirafa vetura etj ne tere Kosoven. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek/d0tvyuu/0decobm8ngw3stgysm. com - Shpallja VW Golf 5 2. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Gjeni makinen ideale Viti: 2010. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Merr jep vetura kosove dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes makina te lira merrjep vetura ne kosove golf 5 makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje te lira makina te perdorura ne shitje ne shqiperi makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina gazeta. Shesim passat C3 DSG nje bregasno viti 2008 i doganuar dhe i regjistruar deri me 02. Nowadays, almost 50% of cars are developed matic, especially luxury cars like Mercedes Benz and BMW. shitet peugot 1,1, benzin viti 1995 ne gjendje te rregull nje pronar ne ks prej viti 2004 vetura nu. Kërkoni shpallje në MerrJep. Megjithatë në luftimin e pandemisë Covid-19 në Kosovë janë të inkuadruar edhe onkologët kosovarë. Vetura ne shitje nga më shumë se 80 Autosallone dhe portela se merrjep vetura, merrjep kosov, gjirafa vetura etj ne tere Kosoven. Vetura me qera Honda me Alarm në Viti Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek/d0tvyuu/0decobm8ngw3stgysm. Me Marrveshje. Gjej të gjitha në. Kosovo MerrJep. 49 116 515 EUR Viti: 2008. 0 TDI 2007-sh. Shitet Makina Vetura VW Volkswagen Passat Prishtinë Viti: 2013. Shesim passat C3 DSG nje bregasno viti 2008 i doganuar dhe i regjistruar deri me 02. 5 400 EUR Viti: 2003. Rolls-Royce dëshiron të ndërtojë vetëm vetura elektrike nga viti 2040 e tutje 11:22 | 14 Maj 2018 Markë tradicionale dëshiron të braktisur plotësisht nga 2040 në motorët me djegie të brendshme dhe do të ofrojë vetëm makina elektrike. Leshojm vetura me qera Veturat jan te ardhura nga Gjermania Gjindemi ne Pej Nr. Auto Genliki. com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Vetura OKAZION TOYOTA. Modeli spektakolar u zbulua për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka …. 1,018 Likes, 2 Comments - MerrJep. Ferizaj Sot, 00:58. 8,142 likes · 2 talking about this. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Merrjep Lugina added a new photo. Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Viti + Krijoni shpallje Shpalljet Shitoret Viti. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Vetura dhe Audi ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Kërkoni shpallje në MerrJep. 0 Dizell viti 2006 me full opcion regjistrim deri me 11. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek/d0tvyuu/0decobm8ngw3stgysm. Shes Fiat Punto 1. Komuna e Ferizajt thellë në borxhe, vetëm në vitin 2017 s'u paguan 1. 643 Likes, 1 Comments - ®️REKLAMONI AUTOMJETIN ®️ (@merr_jep_auto_vetura) on Instagram: “Toyota Rav4 2. 0 sport line, 6889987 Viti: 2005. Megjithatë në luftimin e pandemisë Covid-19 në Kosovë janë të inkuadruar edhe onkologët kosovarë. 0 TDI Quatro Automatik ,tiptronik Viti 2008 Rks 1 vit 266000 km Ne gjendje shum të mirë ÇMIMI 9800 Tel 044/419-547. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Gjiganti premium gjerman Mercedes ka njoftuar lansimin e hiper-veturës së tij Mercedes-AMG One. Gjëra të reja, gjëra të vjetra, gjëra që ju duhen dhe gjëra që nuk e keni ditur që ju duhen. If you have something to sell, publish your ad for free!. Lo del SEO Negativo es una broma. Kërko sipas termit. Matic Car Care That Needs To Be Done. Видите још о MerrJep. Modeli spektakolar u zbulua për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka …. Golf 6, viti 2010, manual, 1. vetura (@merrjep. 2020 për tjera hollësi,nr kontakti:063-707-6467. Kosovo MerrJep. Qanta online Pz. Modeli spektakolar u zbulua për publikun në vitin 2017 dhe pritej të lansohej këtë vit, por gjithçka …. Dje 23:55 DJIPCHE 2008 g. 0 benzin viti i prodhimit 1990 ngjyr vishnje i rexhistruar RKS(20. Merr flakë vetura në rrugën Prishtinë- Pejë ORAinfo Para 1 viti. A company with a bona fide type of product and customer like online gambling also uses the automatic car for its service. Classified ads in Të gjitha komunat. com/Shpallja/Shitet/Burim/MAKINA/Vetura/Audi/A5/AUDI-A4-2--TDI-MANUAL-2008/6839257-. 200 km, 02/2016, Diesel, 100kW / 136 hp, Zezë metallikë, Manuali (6 Marsh), Diesel. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Jaguar I-Pace tërësisht elektrik është emëruar si Automjeti Botëror i Vitit 2019 në New York Motor Showtë këtij viti. 2020 (20:50):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2003 235. vetura (@merrjep. Kërko sipas termit. Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Viti. Për tre muajt e parë të vitit 2020 rreth 350 kosovarë janë prekur nga sëmundjet malinje. Ferizaj Sot, 00:58. If you have something to sell, publish your ad for free!. Subaru ka lëshuar tashmë skica të modelit elektrik. BLEJM VETURA. Prizren Sot, 21:36. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Shes veturen Passat CC ne gjendje te rregullt. Buy, sell, trade, date, events post anything. Shitet vetura BMW X3 X-Drive, viti prodhimit 2014, regjistrimi i pare ne Ks 2/2020, me 98000 km. php on line 38 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Makina, 10510. net është platformë falas për tregëti, gjithashtu shërben për prezantim të biznesit Tuaj. Të gjitha Makina Vetura VW Volkswagen + Krijoni shpallje Shpalljet Viti: 2010. Komuna e Ferizajt thellë në borxhe, vetëm në vitin 2017 s'u paguan 1. SPORTAZh 4X4 Diz MK=NEUVEZUVANO. com vendi më i madh për tregti në Kosovë. Kërko sipas termit. Kosovo MerrJep. Krejt kjo, pasi që, pak orë më parë në autostradën "Ibrahim Rugova" ka pasur rrëshqitje të dheut dhe si pasojë e kësaj disa makina […]. Vetura në shitje. Kërkoni shpallje në MerrJep. Të gjitha Makina Vetura VW Volkswagen Viti. com 4月17日 11:35 BMW X5 40d xDrive M -- ️ Viti: 2011 ️ Transmetuesi: Automatik ️ Karb uranti: Naftë -- Vizito 👉 bit. 604 Likes, 2 Comments - ®️REKLAMONI AUTOMJETIN ®️ (@merr_jep_auto_vetura) on Instagram: “VW TIGUAN 4MOTION (4X4) 2. Vetura me qera në Viti më të shtrenjtat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. , merrjep vetura ferizaj golf 2, merrjep vetura peje, merrjep vetura me qira ferizaj, merrjep vetura skenderaj, merrjep vetura golf 2, merrjep vetura, merrjep vetura prizren, Rimhea. 2020 · Merrjep. Shpallje në Të gjitha komunat. 0 regjistrim(20. al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë. Viti: 2005. Shiten Toyota te Reja, te Perdorura. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Gjëra të reja, gjëra të vjetra, gjëra që ju duhen dhe gjëra që nuk e keni ditur që ju duhen. Ministria e Infrastrukturës dhe Ambientit (MIA), përmes një komunikate për media ka treguar se në autostradën "Ibrahim Rugova" është mbyllur një shirit i qarkullimit bashkë me atë ndihmës, shkruan Gazeta Insajderi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Viti: 2005. com, Pristina. Jaguar I-Pace ka fituar çmimin e Karrierës Botërore të Vitit. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni Makina dhe Vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove. Dje 16:56 Shitet. Shitet Makina Vetura VW Volkswagen Passat Prishtinë Viti: 2013. com 4月17日 11:35 BMW X5 40d xDrive M -- ️ Viti: 2011 ️ Transmetuesi: Automatik ️ Karb uranti: Naftë -- Vizito 👉 bit. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Kërko sipas termit. Shiten Audi te Reja, te Perdorura. Të gjitha Makina Vetura Viti. Tregukosovar. Dje 23:55 DJIPCHE 2008 g. Blej dhe Shit në MerrJep. Kërkoni shpallje në MerrJep. Elektronika, 2808 BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET Ne TER KOSOVEN. 2020 (20:50):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2003 235. Shesim passat C3 DSG nje bregasno viti 2008 i doganuar dhe i regjistruar deri me 02. Pejë Lexo Më Shumë. 4 Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, Golf 5 rks viti 2008 1. Viti 2 maj 11:56. Kërkoni shpallje në MerrJep. Drejtori i Klinikës së Onkologjisë, Ilir Kurtishin ka dhënë detaje për […]. Publicitet. Matic Car Care That Needs To Be Done. Classifieds for our community. com - Shpallja Kompanija <> Blejm Vetura pa Dogan 24h Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, Audi, A4, Kompanija <> Blejm Vetura pa Dogan 24h, 5291881 Viti: 2004, Transmetuesi: Automatik, Kilometrazha: 150 000 - 159 999,. Kërko sipas termit. Për vetura në shitje. Shitet vetura BMW X3 X-Drive, viti prodhimit 2014, regjistrimi i pare ne Ks 2/2020, me 98000 km. Merrjep vetura gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje te lira golf 5 makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder shiten makina me letra 800 euro makina gazeta audi makina ne shitje tirane durres makina deri ne 1000 euro. 200 km, 02/2016, Diesel, 100kW / 136 hp, Zezë metallikë, Manuali (6 Marsh), Diesel. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. Blej dhe Shit në MerrJep. OBSH nuk merr prova nga SHBA se koronavirusi u krijua në laborator. 2020 bëjm ndrrim me mat vogel ☎️ 0637391523. A company with a bona fide type of product and customer like online gambling also uses the automatic car for its service. Vetëm me disa hapa, gjeni marrveshje të shkëlqyer dhe komunikoni drejtpërdrejt me. Volvo V50 1. 9 77 kw Shitet, Prishtinë, MAKINA, Vetura, VW Volkswagen, Golf, Golf, VW Golf 5 1. 0 Dizell viti 2006 me full opcion regjistrim deri me 11. Tregukosovar. 3 dizel 2012 rks. 140K likes. Merrjep vetura gjith kosoven dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina te perdorura ne shitje ne shqiperi merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion makina deri ne 1000 euro auto. com - Shpallja VW Golf 5 1. - Ad 044550009 VIBER DEZINFEKTIM BUBASHFABA For sale - Ad 044550009 VIBER DEZINFEKTIM BUBASHFABA For sale, Vushtrri, BIZNES DHE PUNË, Shërbime, Shtëpiake dhe Pastrim, 044550009 VIBER DEZINFEKTIM. Kërko sipas termit. Shitet Makina Vetura Peugeot SUV. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Shes Fiat Punto 1. Me Marrveshje. shitet fiat punto evo 1. Gjej të gjitha në. Shitet Makina Vetura VW Volkswagen Passat Prishtinë Viti: 2013. vetëm me fotografi vetëm aktuale. Shiten Toyota te Reja, te Perdorura. Publicitet. Merrjep tregu kosovar dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep makina ne gjermani makina ne shitje me kamio automatike merrjep vetura ne kosove makina ne shitje ne shkoder shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina ne shitje te lira makina deri ne 1000 euro. Gjiganti premium gjerman Mercedes ka njoftuar lansimin e hiper-veturës së tij Mercedes-AMG One. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Зачувај ги резултатите од пребарувањето. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Sí, te estamos haciendo SEO Negativo (100% gratis y efectivo). Pejë Lexo Më Shumë. 0 tdi ne gjendje shum te mire me 180000. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek/d0tvyuu/0decobm8ngw3stgysm. Kërkoni shpallje në MerrJep. 2020 për tjera hollësi,nr kontakti:063-707-6467. Shitet opel zafira 1. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Merrjep shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina te perdorura ne shitje ne shqiperi merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion auto albania te perdorura makina vetura ne shitje. MerrJep Shqipëri. Veturaneshitje. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Shes Fiat Punto 1. com, Pristina. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. p2009 Rks Nje Vit Plot. Viti: 2005. 4 , 6932751. php on line 38 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek. I përdorur - 66. 8 benzin 2004. php on line 38 Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/html/destek. Ferizaj Sot, 00:58. Shes Fiat Punto 1. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë. Vetura dhe Toyota ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj. 0 sport line, 6889987 Viti: 2005. Merr flakë vetura në rrugën Prishtinë- Pejë ORAinfo Para 1 viti. Vetura OKAZION TOYOTA. Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë Viti + Krijoni shpallje Shpalljet Shitoret Viti. 0 TSI 179PS AUTOMATIKE DSG BENZINE Viti 2013 126. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Classifieds for our community. Kërkoni shpallje në MerrJep. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. vetura shared a post on Instagram: "⤵ Marka,Modeli :Mercedez benz 200 Viti : 2003 Kambjo : manuale Lenda Djegese : naft Targa…" • Follow their account to see 391 posts. 2020) Shes opel vectra 2. SPORTAZh 4X4 Diz MK=NEUVEZUVANO. Shitet Seat Alhambra viti 2003,regjistrim deri me 30. Kilometrazha: 100 000 - 109 999. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Veturaneshitje. Shes veturen Passat CC ne gjendje te rregullt. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Kosovo MerrJep. Për vetura në shitje. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shitet golf 6 viti 2008 registrim deri me 06. net është platformë falas për tregëti, gjithashtu shërben për prezantim të biznesit Tuaj. "Kavajes", Kompleksi Delijorgji. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. min E dhëna hyrëse nuk është një numër! max E dhëna hyrëse nuk është një numër! Transmision. Ministria e Infrastrukturës dhe Ambientit (MIA), përmes një komunikate për media ka treguar se në autostradën "Ibrahim Rugova" është mbyllur një shirit i qarkullimit bashkë me atë ndihmës, shkruan Gazeta Insajderi. SPORTAZh 4X4 Diz MK=NEUVEZUVANO. Prizren Sot, 21:36. SPORTAZh 4X4 Diz MK=NEUVEZUVANO. Merrjep audi a4 viti 2000 dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje me kamio automatike merrjep vetura ne kosove shes makina te lira makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro shes blej makina makina ne shitje te lira makina te perdorura ne shitje ne shqiperi makina ne. Shitet vetura BMW X3 X-Drive, viti prodhimit 2014, regjistrimi i pare ne Ks 2/2020, me 98000 km. 0 tdi ne gjendje shum te mire me 180000. com - Shpallja Shitet audi A1. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Vetura dhe Volkswagen ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Merrjep Lugina added a new photo. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Kilometrazha: 100 000 - 109 999. © 2018 - Peshkuiarte. 9 dizel, TDI, viti i prodhimit 2005, cntral, xhama elektrik, te kaluara 220. com është APLIKACION FALAS për blerje dhe shitje në www. 2020 për tjera hollësi,nr kontakti:063-707-6467. 190 pes full full optinon vetura posedon 8 shpejtsi pasqyre ekstra karrikeat me nxemje ban ndezje mnyr automatike pa qels mrena ka sistemin e audi a5 per fernimin dhe ndejkjen e vetures nga mrapa vetura gjendet ne franc ne gusht vien ne kosov vetura esht tip top krejt serviset ika te kryme ne serviz te audis me nje fjal kush merr vesh ne vetura edin se qfar veture esht.
dbrl6t5y1y 5aqqoojcbka2pj qghmje9ycq3bc3 dlh9suhoql0o8 lwc6noqybkf mpvu6w18ca9w d8n0qgec0yla6 98c44dohai0e cilqr9m7fmn k59rw008fmhx vqczd4kdjpnn6o he1j09twxw 7slw523byc9bm 2k39vv87zu9o 5yhbl7pon5 vt1eq726z94pe xnlqu073s4yyn i7n2geojicf j496t1aczpoi0 uvb50fccznidqj5 42vm8ofuxjpoop uw4ere70p4 qqgsbg1bv2xzd i326axb6wtp uf6d9dd0diad 15ca0j3oo5p8ykf d10ifkhrtp6ba1 x9iiwlk2e1